Evlenmemek için Neden Çok!

Evlenmemek için Neden Çok!

Evlenmemek için 5 Sebep

Her yıl dünyada birçok insan evlenirken aynı zamanda birçok insan da boşanıyor. Bekarlığın tadını çıkaranların yanında evlenmeye can atanlar da var. Peki evlenmemek için sebepleriniz var mı? Biz sizler için yeterli olabilecek sebepleri sıraladık.

Sorunlarınız Bireyseldir

Sorunlarınızı her zaman kendiniz halledersiniz. Bu sizi daha da güçlü yapar. Eşinizin sorunlarına da göğüs germek zorunda kalmazsınız. Tek düşündüğünüz şey siz olursunuz.

Sınırlamalar

Telefonunuzda kayıtlı duran isimler, facebook, twitter, instagram adresleri hiçbir zaman sorun olmaz. Zaten tamamen özgürsünüzdür ve dilediğiniz kişiyle konuşma hakkına sahipsinizdir. Bunun için kimseye hesap verme yükümlülüğünüz yoktur ve sosyal medya hesaplarınızı kapatmak zorunda kalmazsınız.

Kararları Hızlı Alırsınız

İki kişi olara düşünmek her zaman bir kişiye göre düşünmekten daha zorludur. Herkes birbirinin isteklerini düşündüğünden karar alma aşaması çok yavaş ilerler. En ufak konular bile zor çözüme kavuşur.ayrılık

Soru Sormazsınız

Eve kaçta döneceğinize, ne zaman yemek yiyeceğinize, evi ne zaman toplayacağınıza, alışverişe ne zaman gitmeniz gerekeceğine tamamen siz karar verirsiniz. Bunun için kimseden izin almaya ve sorular sormanıza gerek yoktur. Her şeyi yöneten ve yönlendiren siz olursunuz.

Daha Az Kavga

Çiftler her zaman kavga edecek nedenleri mutlaka bulurlar. Bazen evdeki çöp kovasının nerede duracağına dair kavgalar dahi olabilir. Bunları önleseniz de zamanla işler sarpa sarabilir. Ama bekarsanız sevgilinizle daha az kavga edebilirsiniz. Ama zaten sevgiliniz yoksa daha sakin bir hayat geçirirsiniz.