Esra Erol’un Avukatının Eşini Görenler Gözlerine İnanamadı!

Esra Erol’un Avukatının Eşini Görenler Gözlerine İnanamadı!

 

ATV’de yayınlanan Esra Erol programında avukat olarak ekranlara çıkan Hülya Kuran’ın eşini görenler gözlerine inanamadı. İşte Kuran’ın hayatı hakkında merak edilenler.

 

 

ATV’de yayınlanan Esra Erol programında avukat olarak görev yapan Hülya Kuran, oldukça mutlu bir hayata sahip. Avukatlık yapan Kuran’ın eşi Selami Kuran ise hukuk profesörü, çiftin Ahmet ve Zeynep adında iki çocuğu var. Kuran ailesinin oturduğu evse güzelliği ile göz kamaştırıyor. Hülya Kuran eşine göre biraz daha genç görünüyor ve bu da insanların çift arasındaki yaş farkının fazla olduğu düşüncesine kapılmasına neden oluyor. Ancak durum hiç de düşünüldüğü gibi değil.

 

 

 

Esra Erol’da ekranlara çıkan ve bazen yaptığı sert çıkışlarla bilinen Hülya Kuran’ın memleketi Çanakkale, 1996 yılında Marmara Üniversitesi’nden mezun oldu. Okuldan mezun olduğu yıl evlenen Kuran, şimdilerde bir özel bir avukatlık firmasında çalışıyor.

 

 

Hülya Kuran ve Selami Kuran çiftini görenler ikili arasındaki yaş farkının fazla olduğunu zannediyor, lakin gerçekteki yaş farkı oldukça düşük. Selami Kuran kaç yaşında olduğunu gösteriyor, Hülya Kuran ise kozmetik ürünleri kullanıyor diyebiliriz. Kuran çiftinin Ahmet ve Zeynep adında iki çocuğu var.

Hülya Kuran’ın paylaştığı gençlik yılları fotoğrafları