Erken rezeryasyon sigortası nedir?

Erken rezeryasyon sigortası nedir?

Tüm yıl tatil planınız için dikkat etmenizi önerdiğimiz detay erken rezervasyon sigortası yaptırmanızdır. Ortalama bin tl tutarındaki bir tatil için 15 tl civarında bir mebla tutan ve tatilinizi iptal edip ödemenizi geri alma şansını veren bir uygulamadır. Sigorta bedeli hariç tatil ödemenizin tamamıı iade çekebilirsiniz. Tatilinizi çok erken satın almanızdaki korkuları yenmeniz ve paranızı korumanız bu sigorta ile mümkündür.

İster yurt dışı tatili ister kültür turları ile ülke içi tatillerle hayatınızı mükemmelleştirebilirsiniz. Gidebileceğiniz yerler arasında öncelikle paket turlar ilk sırada yer almalı. Çünkü özellikle yurt dişi için hem ekonomik hem de tatilin her saatinin dolu dolu geçmesi adına güzel bir program sunan bu tür tatiller ailece çıkılabilecek tatiller arasından bizim de favorimiz.

Tatil gerilimi sona erdirmek, sakinleşmek için iyi bir seçimdir!

Avrupa başkenlerine gitmek için bahar aylarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Çünkü bahar dönemi Avrupa tatilleri hem indirimli hem de çok keyifli! Erken rezervasyon dönemi bitmeden tatilinizi seçmelisiniz.