Erkeklere nasıl davranmalıyız?

Erkeklere nasıl davranmalıyız?

Erkeklerin kadınlara nazaran daha net beklentileri vardır. Beklentinin karşılanıyor olması, kadının erkeği anlamasını gerektirir. Fakat erkek her istediğini almamalıdır. Kadının gizemli kalmayı başarması ama duygularını da net yansıtıyor olması gerekir. Baş başa kaldığınızda nelerden konuştuğunuzu, neler hissettiğinizi düşünmelisiniz. Değer veren erkek, gelecek planlarında size de yer verir. Değer gördüğünü hissettiğinde şımarmıyor olması önemlidir.

İlişkide iki tarafında şımarmaması önemli!

Şımarık kadın, erkeğin uzak durmak istediği kadındır. Sınırlarınızı sevginin belirlediği, duygularını ifade etmekten korkmayan iki insanın yaşadığı gerçek hislerde şımarık davranmak sahteciliktir. Ne hissediyorsanız bunu yaşamalısınız. Yaşadıklarınız, her zaman özel kalmalı. Erkek, kadını özel görmeli. Kadının da erkeğe yaklaşımı net, kendinden emin ve karakterli olmalı.

Erkek, kadının kendisi ile ne için birlikte olduğunu bilmek ister! Hep bunu düşünür.

Sanmayın bu düşünce sadece kadınlara ait. Erkekler de bunu düşünür. Maddiyat peşinde kadınlar erkeklerin kısa süreli olacağı kadınlardır, sizdeki analiz kabiliyeti erkekte neden olmasın? Yaşayacağınız duygular ikinizin de istediği yönde olduğu sürece erkeğin de kadının da kendisini kullanılmış hissetmemesi için samimiyet önemli.