Erkeklere hangi renkler yakışır?

Erkeklere hangi renkler yakışır?

Güzellik adına doğuştan nasibini alan erkekler dışında renklerle kendini güzelleştirmeyi başaran kaç tane erkek tanıyorsunuz? Biz kadınlar makyaj yapmayı özel bir durum olarak düşünüyoruz ancak makyajın dahi güzelleştiremediği erkekleri nereye koyalım? Hayat, insan cinsinin erkeğine güzelleşmek için koz vermemiş.

Biraz da gülelim!

Makyajın yüzüne renk katmak olduğunu düşünen ve kızların yaptığı makyajla bizi kandırıyorlar diye alay eden erkekler, renk kattığımız halde sizde güzelleşen bir yan göremedik! Sorun siz de olabilir mi acaba?

Renklerin bir günahı yok!

Boyacı küpüne dönmüşsün diye yorum yaparken o boyaları kendi yüzlerinde hayal ettiklerini düşünün, herhalde erkeklerin zihninde sakalları yeşil, saçları sarı, küpeleri mavi bir suret belirirdi!

Erkeklerin renkler konusunda şanssız olduğunu bir kere daha görmüş olduk. Güzellik ayrıcalığının kadına yakıştığının bir kere daha altını çizerek tüm erkeklere daha renkli bir hayat önerildiğini hatırlatmak istiyoruz.

Makyaj hilelerini öğrenmek isteyen erkekler, mihrap varsa makyaj işe yarar. Olmayan mihrap makyajla düzelmez, bilmeniz gerekiyor.

Erkeklere kahverengi, mavi, gri, siyah ve beyaz dışında çok nadir renkler yakışır. Bu nedenle güzellik adına şansları çok azdır.