Erkeklerden Özel İstek: Lütfen Yapmayın!

Erkeklerden Özel İstek: Lütfen Yapmayın!

İlişkinizde Siz de Bunları Yapıyor musunuz?

Bir ilişkide her iki tarafında aynı ölçüde mutlu olması ne yazık ki pek mümkün olmuyor ve de kadınlar, genel hatlarıyla ilişkinin kendi istedikleri kabın içinde şekillenmesini istiyorlar.

Eğer bir ilişki söz konusu ise, ona her zaman bir kadın gözüyle bakmak eğilimi içinde olduğumuz da bir gerçek. Bizim mutluluğumuz, bizim beklentilerimiz, bizim isteklerimiz. Hep biz!

 

Peki, bu konuda erkekler ne hissediyorlar biliyor musunuz?

İşte biz kadınların yaptığı en büyük hatalardan biri bu, erkeklerin ne düşündüklerini ya da ne hissettiklerini hep ikinci plana atıyoruz. Peki, erkeklerin ilişkide ki en büyük problemleri neymiş öğrenmek ister misiniz?

Öyleyse hazır olun, başlıyoruz!

Kızların gerekli gereksiz her şeye trip atma eğiliminde olmaları!

Bunun ilk sırada yer almasına şaşırdık mı? Elbette, hayır!

Erkeklerin en nefret ettiği şeyler içinde “trip atmak” ilk sırada yer alıyor. Konuştuğumuz erkeklerin büyük çoğunluğu, kızların ne için, neden trip attıklarını çözemediklerini söylüyorlar. E, haksızlar diyemeyiz. Her şeye trip atmayı gerçekten adet edindik galiba. Onların bu konuda çok zorlamayalım…

“Özel Günümdeyim” diyerek kendini kontrol edemediğini bahane etmesi, sürekli kavga çıkarma yöneliminde bulunması!

Regl dönemleri hakikaten bazı kadınlar için çok zorlu geçebiliyor. Hormon seviyesinde ki değişiklikler, duygusal çoğunluğun yaşanması vs… ilişkide anormal günlerin başlamasıyla doğru orantılı olabilir. Kadınların bu evrede daha farklı düşündükleri bir gerçek.

Erkekler de bu konuda kadınların biraz abartarak her olayı buna bağladıklarını dile getiriyor. Kavga çıkarma eğilimi içinde olduklarını da özellikle belirtiyorlar.

Haksız olduklarını düşünmüyorum. Evet, tabi ki duygusal değişimler farklı düşünmemize neden oluyor. Fakat bazı kadınlar bu durumu bilerek ve isteyerek kullanıyor olabilirler. Erkeklere biraz acıyın kızlar!

İlişkide ki kavgalar söz konusu olduğunda ve ya erkek bir hata yaptığında kadının bunu sürekli dile getirmesi ve hiç unutmaması!

İşte böyle durumlarda ağzınızla kuş tutsanız yaranamazsınız beyler! Biz kadınlar ilişkilerimiz söz konusu olduğunda biraz kindarız galiba.

Erkekler yapılan hataların her kavgada dile getirilip, gün yüzüne çıkarılmasından çok mustarip. Küçük kavgalar sırf bu sebeplerden ötürü büyütülerek çok can sıkıcı olabiliyor. Bu konuda da haksız olduklarını söyleyemeyeceğim ne yazık ki.

İlişki de biraz erkeklere de nefes payı bırakın, boğulmasınlar!