Erkek arkadaş kısıtlamaları

Erkek arkadaş kısıtlamaları

Biz kadınlar her zaman detaylara takılırız, çoğu zaman da haklıyızdır. 6. hissimiz çok güçlü olduğu için hissettiğimiz şeyler gerçek çıkabiliyor. Sevgilinizle aranızda sahte birşeylerin olduğunu düşünüyorsanız büyük ihtimalle gerçek duygulardan uzak bir ilişki yaşıyorsunuz demektir. Gerçek duyguların kıymetli olduğunu, karşınızda size karşı menfaatleri doğrultusunda hareket eden kişilerin değersiz olduğunu bilerek karar almalısınız.

Çok sevmeniz o’nun da sizi seviyor olmasını gerektirmez!

Sahte duygulara, sahte davranışlara değer vermemelisiniz. Sevginizn karşılık bulup bulmadığını görmeniz gerekiyor. Hayatınızda önemli kararları alırken sevgilinizin de fikrini almak istersiniz işte bu anları çok iyi değerlendirmeniz gerekir. Aranızda sahte duygular yoksa gerçek duygulara sahip olduğunuzu test etmek için önemli bir test olarak görebilirsiniz, size gerçekleri mi yoksa o’nun işine yarayacak olan şeyleri mi söylüyor?

Sevgilinize bu denli küçük denemeler yaparak gerçekçi mi yoksa sahte mi olduğunu görebilirsiniz. Sevgilinizin size karşı gerçekleştirdiği tavırları tekrar değerlendirin. Kıskançlıklarının, kısıtlamalarının altında neler yattığını tekrar görün. Çünkü sevginin şiddeti kısıtlamalar ve kıskançlık getirmez. Size olduğunuz gibi saygı duymuyorsa, saygıyı hak etmiyor demektir.

Bir lafı ile şekil almayın!