Erkeğin samimiyetine nasıl güvenelim?

Erkeğin samimiyetine nasıl güvenelim?

Erkeğin samimi hareketleri, sözleri sizi bu konuda inandıracaktır. Fakat söyledikleri ile yaptıkları birbirini tutmuyorsa, sürekli olarak soru işaretleri oluşturuyorsa bu konuda ne yaparsanız yapın samimi gelmeyecektir. Tüm bunları ayrı ayrı analiz etmenize de gerek yok, yaşadıklarınız size bu samimiyet duygusunu hissettirecektir. Beyniniz, bu analizi otomatik olarak yapar. Altıncı his dediğiniz şey, analizlerinizdir. Analizlerinizin siz issetmeden size getirdiği his altıncı hissinizin kalitesini yansıtır.

Samimiyetsiz erkekler güven de vermez!

Analiz edeceğiniz erkek size kendinizi rahat hissettirecek olan erkektir. Çünkü erkeğin kadına hissettireceği duyguların başında huzur vermek, güven vermek gelmelidir. Güven vermeyi başaran erkeği kadın analiz ederken duyguları kalbi ve beyniyle yarışır. Birbiri ile zırlaşmaz.

Erkek hakkında düşünceleriniz size durmanız gerektiğini söylüyorsa, erkeğe güvenemiyorsanız o ilişkiden size hayır gelmeyeceğini de bilmelisiniz.

Birlikteliğin mutluluk, huzur, güven vermesi gerekir. Bunları veremeyen bir ilişkide erkeğin hatalarını kadın hoşgöremez.