Erhan Çelik: O Yakışıklılığın Tek Bir Sahibi Var!

Erhan Çelik: O Yakışıklılığın Tek Bir Sahibi Var!

Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show’ programı ‘Hadi Be’nin bu sefer ki konuğu, Erhan Çelik oldu.

Medya dünyasına ara verdikten sonra sürpriz bir kararla iş dünyasına adım atarak elektromekanik otopark üretim şirketi Sanpark’a ortak olan Erhan Çelik, ilk kez bir canlı yayında bilinmeyen yönleri ve eşi Gülben Ergen ile olan evliliği hakkında konuştu.

O Yakışıklılığın Tek Sahibi Gülben!

Erhan Çelik, kendisi için sık sık dile getirilen ‘Çok yakışıklı’ yorumlarına “Sağ olsunlar ama o yakışıklılığın tek bir sahibi var. O da Gülben” cevabını verdi. Çelik’in bu mesajı takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

“Bir Kız Çocuk Güzel Olur”

Erhan Çelik, ayrıca çocuklarıyla birlikte evde nasıl vakit geçirdiğiyle alakalı şu sözlere yer verdi: “Evde iki oda arasındaki kapılar kale oluyor ve her defasında farklı kadrolarla maç yapıyoruz. Ben genellikle kalede oluyorum.”

“Bir kez daha baba olmak istiyor musunuz? Sorularına ise “Tabi ki çocuk sahibi olmayı isteriz. Mevla’m kısmet ederse bir çocuğumuz, iki çocuğumuz ya da olabileceğine çok çocuğumuz olsun istiyoruz. Olursa da 4 erkekten sonra kız çocuğu da çok güzel olur. Kız çocuğu olan erkek arkadaşlarım bahsediyorlar. Kızların yeri bir başka diye, bizde bu duyguyu bir gün yaşarız ve öğreniriz’ şeklinde konuştu.