En Çok Aldatan 4 Burç

En Çok Aldatan 4 Burç

Bu Burçların Sadakat Sorunları Var!

Astroloji bir bilim değil, bu nedenle burada yazanları ciddiye alıp partnerinizle kavga etmeyi! Ancak burçların özelliklerine ve karakterlerine göre bazı burçların aldatma olasılığının daha yüksek olduğu söyleniyor. Fala inanmayıp falsız da kalmamak lazım… İşte sırasıyla en güvenilmez burçlar:

 

İkizler

img_2568_ins_11747_600

Listenin ilk sırasında ikizler var. Kararlarını çabuk değiştirip karşılarındakinin onlar için doğru insan olmadığı kanaatine varabiliyorlar. Eğer sizin hakkınızda da fikri değişir ve ideal olmadığınıza karar verirse aldatılabilirsiniz.

Koç

img_2568_ins_11748_600

Koçlar tutkulu, ateşlidir. Birlikte oldukları insana gerçekten aşıklarsa tamamen sadık kalacaklardır. Ama aksi durumda, ilişkiden de memnun değillerse, etik olarak esnek olabilirler, yani aldatmaktan çekinmezler.

Akrep

img_2568_ins_11749_600

Akrep burçları en tutkulu ve cinsellikten hoşlanan burç olarak bilinir. Partnerlerinde istedikleri bu yakınlığı bulabilirlerse sorun yok. Ama bu türden bir karşılık göremezlerse başka yerde aramaktan çekinmeyebilirler.

Yay

img_2568_ins_11750_600

Listenin son sırasında yay burcu var. Yaylar ya tamamen bağlı oluyor ya da aldatıyorlar. Beraber oldukları kişiye tamamen bağlanırlarsa sadık kalıyorlar ancak ilişkide memnuniyetsizlerse bu kimi zaman aldatmaya gidebiliyor.