Dövme sildirme nasıl yaptırılır?

Dövme sildirme nasıl yaptırılır?

Dövme sildirme nasıl yaptırılır?

Dövme sildirme işlemi günümüzde daha uygun şartlarda mümkün olan bir olay.Bir kaç sene önceki hallerinden çok daha fazla ve kaliteli şekilde uygulanabilen bu uygulama yine de sağlıklı şartlar içersinde yapılmazsa başınıza iş açabilecek bir olay.

Yine de tüm bunlardan önce sonradan pişman olunacak isim,portre gibi dövme uygulamalarından  kaçınmak gerekli.ama yine de bunun geç olduğu durumlarda dövme sildirme olayı imdadınıza yetişiyor.

Hangi yöntem uygulanmalıdır

Dövmenin lazer harici bir silme silinme imkanı yok.Size lazer harici bunu garanti eden varsa muhtemelen bunu dolandırmak amacıyla söylüyordur.

Dövme silme olayı dövme yaptırırken yaşadığınız acıdan biraz daha farklı ve biraz daha çok olarak açıklanabilir dövmenin boyutuna rengine nasıl uygulandığına bağlı olarak zamanı ve seans sayısı değişiklik gösterebilecek olan bir durum bu.

Her dövme silinbilir mi?

Çok sık ve simsiyah bir dövmeye sahipseniz muhtemelen bütün seanslar bitse dahi dövmenizde uzaktan bakıldığı zaman orada daha önce bir şey olduğunu gösterecek bir iz kalıyor.yine de ömür boyu rahatsız olacağınız bir dövmeyle yaşamak zorunda kalmadığınız için bu sorun değil.