Dilediğiniz yerde teknoloji sizinle!

Dilediğiniz yerde teknoloji sizinle!

Dilediğiniz yerde teknolojiyi kullanabilirsiniz

Hepimiz televizyon imkanlarımız arttıkça evimize büyük ekranlı ve akıllı televizyonlar girdikçe o televizyonları en iyi imkanlarla kullanma durumuna erişmiş ve en iyi imkanların keyfini sürme şansına sahip olmuşuzdur. Dilediğin yer de bu imkanlardan birisi.

Eğer evinizde digitürk ünüz var ve digitürkünüzü televizyonunuzda kullanıyorsanız,evinizdeki bilgisayarınız,tabletiniz ya da telefonunuzda evinizdeki digitürkün bağlı bulunduğu ve size sunduğu imkanlardan aynı şekilde yararlanabilirsiniz.

Dilediğiniz yerde sizin aboneliğinizin size sağladığı ve evdeki televizyonunuzdan izlediğiniz tüm kanalları aynı anda bir tane aletinizden ki bu bilgisayarınız tabletiniz ya da telefonunuz olabilir, izlemenizi sağlıyor.

Eğer maç yayınlarına da ulaşmak istiyorsanız bunu bir miktar cüzi bir ek ücretle de sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın en iyi ve en karlı yanı istediğiniz yerde internetin olduğu ve size uygun şartlarda sağlıklı bir şekilde sunulduğu her hangi bir yerde tv yayına istediğiniz şekilde ve sınırsız şekilde ulaşabilmeniz.

aYrıca uygulama size isterseniz film kiralamaya imkan verip,kaçırdığınız programları 12 saat geriye alma imkanı olacak şekilde geriye alıp izlemenize imkan veriyor.