Depresyondan oyun oynayarak çıkın!!

Depresyondan oyun oynayarak çıkın!!

Bahar depresyonuna oyun oynayarak karşı koyun!

Nokia telefonlarla beraber bizi esir alan mobil oyunlar,akıllı telefon çağıyla beraber her geçen gün sayılarını arttırmaya devam ettiriyorlar, kimimiz bahçemizi kurup,kimimiz kızgın kuşlarla vakit geçiriyor, kimimiz de candy crush’ın esiri olmuş durumda,kimimiz de hepimizi bir dönem deli eden “Flappy Birds” tarzı oyunlarla vakit geçiriyor. Peki şu sıralar metrobüste,metroda,vapurda vakit geçirmemizi sağlayacak esiri olacağımız oyunlar neler.

İşte Can sıkıntısına birebir android oyunlar, popüler oyunlar!

Yine bu oyunların en popüleri olan “Candy Crush Saga” ile başlıyoruz.Dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan bu uygulama,ilk zamanki popülerliğini arttırarak devam ettiriyor.
Draw Something : Bir objeyi , kişiyi veya nesneyi karşınızdakine çizerek anlatmaya çalıştığınız bir oyun. Arkadaşların toplandığı günlerde hep beraber eğlenmek için birebir.
Diamond Dash: Yine Candy Crush benzeri facebook hesabıyla da oynanan, oynadıktan sonra bir süre etrafı rengarenk görmenizi  sağlayacak çok  eğlenceli bir oyun kendisi.
Paramanya : Çocukluğumuzda hepimizin oynadığı  milyoner,milyarder,monopoly oyunlarının birleştiği bir oyun düşünün. İçinde türlü türlü haritaları olan, Türkiye, Dünya, Uzay ve diğer klan versiyonları ile oynanabilecek, 2 , 3, 4 kişiyle yada takım halinde oynanabilecek son derece eğlenceli bir oyun.