Davul nasıl çalınır?

Davul nasıl çalınır?

Davul nasıl çalınır

Hepimiz en az bir tane enstürman çalmayı istemiş y da denemişizdir.davulda onlardan birisi.çocukken sıra üstüne vurarak ya da evde çatallarla tencerelere vurarak başladığımız kariyerimiz çoğu zaman işi ciddileştiremedin biter.

Davul çalmaya karar verdikten sonra en başta ve en yapılması gereken şey davul dersi almaktır.davul dersi almak konuya tam olarak etkin bir şekilde başlamak için en güzel yöntem.Ve bir şekilde disiplini arttırdığı için sonradan bu işten vazgeçmemek için çok da önemli bir durum.

Özel ders almak yerine videolara bakabilirsiniz

İnternet ve özellikle youtube da bu konuda standart dersler alındıktan sonra ilerlemek için çalışılabilecek binlerce kaynak mevcut.Ayrıca üzerlerinde davul olmayan videoların üzerine çalarak kişisel gelişim de sağlanabilir.

En son da da kendi yaş ve seviyenize uygun bir müzik grubu kurmak bu işi ciddileştirmek için yapılabilecek en akıllıca şey.Eğer seviye birbirine uygun bir grup olursa bu hep beraber bir gelişme kaydedilir ve gelişme kaydedilme anı da enstürman sahibine daha sonrası için bir öz disiplin ve umut aşılar.