Çillerden kurtulma yolları

Çillerden kurtulma yolları

Çillerden kurtulma yolları

Çillere sahip insanlar başkaları bundan hoşlansa da kendileri ile alakalı bundan rahatsız olup bundan kurtulmak için kendilerine yollar ararlar. Kimi insan kendilerine bunun yakışmadığını düşünür ve dışarıdan ne tepki verilirse verilsin bunlarla ilgili çözüm ararlar.

Çiller doğuştan ya da güneş etkisiyle oluşmuş lekelere verilen ortak isimlerdir. Çillerin en fazla görüldüğü insanlar genellikle açık tenli kızıl saçlı insanlardır. Bu insanların güneşe olan dayanınıklığı diğer insanlardan çok daha az olduğu için mutlaka güneşten kaçınmak için koruyucu önlemler almalıdırlar.

Güneşten kaçınmak çillerden kurtulmak adına alınabilecek ilk ve en önemli önlemdir.
Bunların harici evinizde yapabileceğiniz bir kısım koruyucu karışımlarla son derece sağlıklı şekilde çillerden kurtulabilirsiniz.Örnek verecek olursak :

Maydanoz sapları alınıp taze limondan sıkılmış suyla karıştırılıp yüz sabah öğle ve akşam bu sıvıyla temizlenirse bir süre sonra çillerin azaldığını gözlemleyebilirsiniz.
Bunlar harici eğer domatesi temizleyici bir bez gibi kullanırsınız vücudunuzda ve özellikle suratınızda çil oluşumunun önüne sağlıklı bir şekilde geçmiş olursunuz.