Çikolataya Doyacaksınız!

Çikolataya Doyacaksınız!

Çikolata Severler İçin Vazgeçilmez

Çikolataya bayılan ve vazgeçemeyen biriyseniz burası sizin yeriniz!

Son zamanların en gözde mekanlarından biri olan J’adore Chocolatier  çikolata severlerin gittiği mekanlar arasında. Atmosferin ve lezzetlerin mükemmel olduğu bu mekanda tatlılarınıza kahve ile eşlik edebilirsiniz.

Mekanda genelde sıra olabiliyor. Biraz sıra bekledikten sonra mekana girebilirsiniz. Ama sıra, sizi korkutmasın içeride yiyeceklerinizi düşününce bu sizi üzmeyecektir. Küçük bir yer olmasına rağmen tüm istekleri hemen hemen karşılayabiliyor. Hem de samimi bir ortam sağlıyor. Tatlılar için genel olarak fiyat ortalaması 7-12 TL civarında. Yanına kahve aldığınızda 15 TL civarı bir rakam ödüyorsunuz. Keyifli dakikalar yaşamak için ideal bir rakam. Beyoğlu’nda bulunan bu mekana kolayca gidebilirsiniz.

Adres : İstiklal Cad. Emir Nevruz Sok.No:22, Beyoğlu / İstanbul

Gelelim tatlılara:

Oh la la Beatrice

Mevsim meyvelerinden oluşan bu tabakta özel çikolata sosu ve krem şanti eşlik ediyor. Bir kişi için fazla, iki kişinin için daha ideal bir tatlı.

çikolata dükkanı

Çikolatalı Pasta

Çikolata komasına girmek isteyenler bu pastadan yiyebilir. Her yerinden çikolata sosu fışkıran bu pastaya bayılacaksınız.

çikolatalı pasta

Elmalı Tart

Çikolata dışında bir şeyler yemek isteyenler için elmalı tart da güzel bir deneyim.

elmalı tart

Sıcak Çikolata

Soğuk günlerde rahatlıkla tüketebileceğiniz harika bir içecek.

sıcak çikolata

Çikolatalı Çilekler

Çikolatanın meyve ile buluşmasından oluşan çikolatalı çilekler hem vitamin deposu hem de tatlı ihtiyacınızı karşılamada birebir.

çikolatalı çilekler

Fondü

İki kişinin rahatça tüketebileceği fondü günlük çikolata ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

fondü