Burcunuza Göre Nasıl Bir Annesiniz?

Burcunuza Göre Nasıl Bir Annesiniz?

Burçlara Göre Annelik Tarzınız

Kadınlar çocuklarının doğumuyla birlikte adeta başka bir kişiliğe sahip olurlar. Peki sizin “annelik kişiliğiniz ” burcunuza göre nasıl?

Koç

Kendiniz bağımsızlığa önem verseniz de, çocuklarınızı çok sahiplenirsiniz. Ayrıca çocuklarınız sizde çok güçlü duygular uyandırır, bu koç burcunun mizacıyla birleşince kimi zaman tatsız durumlar ortaya çıkabilir. Eğer anne değilseniz ve “duygusuz” geçiniyorsanız, çocuğunuz olduğunda tam tersi bir insana dönüşmeye kendinizi hazırlayın!

Boğa

Kabilenizin kraliçesi sizsiniz! Çocuklarınızı şımartabilir, onları en yeni trendlere göre giydirip en şık doğum günü partilerini verebilirsiniz. Veli toplantılarındaki en şık anne muhtemelen sizsiniz.

İkizler

Çocuklarınızın sağlığına çok önem verir, muhtemelen organik ürünler yedirmeye çalışırsınız. Bazen çocuklarınızı fazla yakından idare edersiniz ve eleştirel olabilirsiniz.

Yengeç

Çocuklarınızla beraber zaman geçirmekten çok hoşlanır, onların büyümesini yakından takip edersiniz, sizde yatıştırıcı bir etki gösterir bu… Ayrıca estetiğe önem veren bir burç olduğunuz için çocuğunuzun odasını en güzel şekilde dekore etmişsinizdir.

Aslan

Liderlik yapmaktan hoşlanırsınız, bu yüzden kimi zaman çocuğunuza fazla karışabilirsiniz. Çocuğunuzun her şeyiyle ilgilenmeniz güzel bir şey, ama fazla kaçırırsanız çocuğunuz kendi sesini bulamayabilir.

Başak

Çocuğunuzun başka kültürleri ve sanatı tanımasına önem verirsiniz. Çocuğunuzla seyahatler yapmayı ve beraber eğlenmeyi başarmanız, annelikte gerçekten iyi olduğunuzu gösteriyor.

Terazi

Normalde biraz düzensiz olabilirken annelikte işler değişiyor. Çocuklarınız için bir rutin belirler ve buna uyulmasını ağlayacak otoriteyi kurabilirsiniz. Çocuğunuzun geleceği için en iyi okullara erken kayıt yaptırmaya çalışırsınız.

Akrep

Normalde en “yoğun” burçlardan olsanız da annelikte çocuğunuzun arkadaşı olmayı başarırsınız. Kimi zaman çocuğunuza güçlü bir bağlılık hissetseniz de onu her zaman rahat bırakır, yolunu kendisinin bulmasını istersiniz.

Yay

Dobra ve özgürlüğe önem verirken annelik tarzınız bu özelliklerin yumuşadığı bir tarzdır. Hatta bazen çocuklarınızın her istediğini yapabilir ve fazla fedakar olabilirsiniz.

Oğlak

Çocuklarınız patronun kim olduğunu bilir. Dobra ve otoriter bir annesiniz ama aynı anda çocuklarınız için güçlü ve yetenekli bir rol modeli olursunuz.

Kova

Normalde ayaklarınız çok fazla yere basmasa da annelikte durum böyle değil. Çocuklarınız bir şeyi planlamanız ve yardımcı olmanız için her zaman size güvenebilir.

Balık

Çocuğunuzla diyaloğa girebilir ve iletişim kanallarını açık tutabilirsiniz. Kimi zaman fazla affedici oluyorsunuz ama dinç ve sevgi dolu enerjiniz işleri yoluna sokmanıza yardımcı oluyor.