Burcunuza Göre Gelinlik Seçin!

Burcunuza Göre Gelinlik Seçin!

Her Burç İçin Gelinlik Modeli Önerileri

Sizde bizim gibi astroloji meraklısıysanız bu önerileri seveceksiniz. Eğer hangi model gelinlik istediğinize karar veremiyorsanız, bir de burcunuza göre seçmeyi deneyin.

Koç

Son moda trendlerin esiri olmak yerine, gelinliği değil sizi ön plana çıkaracak sade modelleri tercih edebilirsiniz. Ama sırt dekoltesi gibi sizi kalabalıktan ayıracak sürpriz detayları ihmal etmeyin.

Aries

Boğa

Gelinliğinizin içinde rahat hareket edebilmek ve aynı anda güzel görünmek sizin için ön plandadır. İçinde sabaha kadar rahatça dans edebileceğiniz bir gelinlik tercih edin. Bu sade model hoşunuza gidebilir.

Taurus

İkizler

Siz farklı stilleri birleştirmek konusunda uzmansınız. Ayrıca parıltılara da hayır demezsiniz. Aşağıdaki gelinlik sizin için ideal olabilir.

Gemini

Yengeç

Gelinlikte en çok hoşunuza giden zarif ve sofistike olmasıdır. Klasik ve feminen tarzınız için aşağıdaki gibi bir gelinliği tercih edebilirsiniz.

Cancer

Aslan

Ön planda olmaktan ve dramatik, göz alan bir tarzdan hoşlanırsınız. Bütün gözlerin üzerinizde olması için bu modeli tercih edebilirsiniz.

Leo

Başak

Feminen bir tarzınız olsa da standart parçalardan hoşlanmazsınız. Bu yüzden aşağıdaki gibi bir forma sahip gelinlik, üzerine sizin fikir yürütüp ekleyebileceğiniz detaylarla ideal gelinliğiniz haline gelecektir.

Virgo

Terazi

Kişiliğinizde olduğu gibi stilinizde de dengeyi tercih edersiniz. Ne çok süslü ne de tamamen sade aşağıdaki gibi bir gelinlik sizin için uygun olacaktır.

Libra

Akrep

Pürüzsüz kumaşlar ve biçimli bir form gelinlikte aradığınız şeyler olabilir. Sade ama seksi bir gelinlik sizin için ideal olur.

Scorpio

Yay

Değişik renkleri ve desenleri birleştirmekten hoşlanırsınız, çünkü renkli bir kişiliğiniz var! Aşağıdaki gibi ne geleneksel ne de tamamen modern bir model aradığınız gelinlik olabilir.

Sagittarius

Oğlak

Klasik ama aynı anda zarif ve genç görünen bir gelinlik sizin için uygun olur. Aşırı gösterişli modellerden kaçınırsınız. Aksesuarlarla görünümünüzü zenginleştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Capricorn

Kova

Her konuda olduğu gibi moda konusunda da yaratıcısınız. Beklenmedik ve özgün bir gelinlik modeli geleneksel modellerden daha çok hoşunuza gidecektir.

Aquarius

Balık

Özgür ruhlu ve hayalcisiniz, dökümlü, romantik hatta dantelli modeller sizin için en uygunudur.

Pisces