Burcunuza Göre Aşkı Nasıl Yaşıyorsunuz

Burcunuza Göre Aşkı Nasıl Yaşıyorsunuz

Her Burç Aşkı Farklı Yaşıyor!

Burcunuza göre aşkı yaşama biçiminiz değişebilir. Aşk hormonlarımız dahil her şeyimizi değiştiriyor, peki burcunuz karakteri değişiyor mu? Hangi burç aşkı nasıl yaşıyor bir göz atın:

Koç

Koçlar macerayı sever ve cesurdur. Aşıkı tabiri caizse “orman yangını” gibi yaşarlar. Aşık oldukları kişiyi iyi tanımasalar bile sorun değil, ilk hamleyi genellikle koçlar yapar. Aşkı doyumsuz ve yoğun yaşadıkları söylenebilir.

Boğa

Boğalar için aşk bir testtir. Duygularını yoğun ama derinlerde yaşarlar. Güçlüdürler ve sevgilerini önlerine gelene vermezler, sevgilerinin öncelikle kazanılması hatta  hak edilmesi gerekir!

İkizler

İkizler için aşk hiç bitmeyen bir gizemdir. Aşık olduklarında kafaları karışır ve ne bekleyeceklerini bilmezler. Aşkta heyecandan ve sürprizden hoşlanırlar.

Yengeç

Yengeçler ev, arkadaşlık ve aile konularına çok önem verirler. Her konuda duygularıyla hareket ederler. Aşkı yumuşak ve sıcak yaşarlar, tıpkı soğuk havada örtülen bir battaniye gibi…

Aslan

Aslanlar aşık olduklarında aşık oldukları kişiyi neredeyse takıntı haline getirirler. Sürekli onu düşünür ve ne yaptığını merak ederler. Bu normalde ilgiyi kendi üstünde isteyen aslan için karakter dışıdır.

Başak

Başaklar aşkı yoğun yaşar ama kaybetmekten korktukları için belli etmemeye çalışırlar. Örneğin aşık oldukları kişiye doyasıya sarılıp öpmek isteseler de şaka yapmayı veya dalga geçmeyi tercih ederler.

Terazi

Teraziler herkesin mutlu olmasını ve iyi zaman geçirmesini isterler. Bu yüzden aşık olduklarında aşık oldukları kişiye küçük jestler ve sevgi gösterileri yapmaktan hoşlanırlar. Sanki kalpleri ayrı bir varlıktır.

Akrep

Akrepler cesur ve korkusuzdur. Aşkı çok derin ve güçlü yaşarlar bu nedenle bazen sahiplenici olabilirler.

Yay

Yaylar hevesli ve tutkuludur. Aşık olduklarında bu tutku katlanarak büyür ve karşılarındakine mutluluk vermekten mutlu olurlar.

Oğlak

Oğlakların sorumluluk duygusu aşık olduklarında da kendini gösterir. Sanki ilişkiyi yürütmenin bütün sorumluluğu kendilerindeymiş gibi hissederler. İlişkinin sonsuza kadar sürmesi için ellerinden geleni yaparlar.

Kova

Kovalar genellikle en beklemedikleri anda aşık olurlar. İlk görüşte aşk onlar için şaşırılacak bir şey değildir. Karşılarındakini tanımaktan hoşlanırlar.

Balık

Balıklar aşık olduklarında kendilerini aşık oldukları kişiye adarlar. Hayalci yapıları ön plana çıkar ve gerçekten birinin kendilerini anladığını hissederler.