Bunları Giymeyin!

Bunları Giymeyin!

Artık Giyilmemesi Gerekenler

Modası geçen ve artık her sokakta her kızda gördüğümüz kıyafetler, çantalar, ayakkabılar var. Artık bunları giymekten vazgeçin!

Taytlar

Herkesin her sezonda giydiği ve çıkaramadığı taytlardan artık vazgeçme zamanı. Oldukça demode görünen bu görüntüler oldukça yanlış. Hele bir de fiziğiniz tayt giymeye uygun değilse ve giyiyorsanız komik duruma düşebilirsiniz.

leopar tayt

UGG

Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin kadınlarda en beğenmediği ayakkabı türü UGG’larmış. Bizden söylemesi, siz siz olun artık UGG giymeyin. Rahat olduğu aşikar fakat görüntüsü pek şık durmuyor. Hele çıkalı yıllar olan bir şeyi giymek ne kadar doğru bilinmez.

ugg botlar

Dostluk Bilezikleri

Hemen hemen herkeste görmeye alışkın olduğumuz özellikle yaz aylarında çokça takılan dostluk bilezikleri bir süre sonra popülerliğini yitirdi. Onun yerine daha özgün takılar kullanabilirsiniz.

dostluk bilezikleri

Topuklu Spor Ayakkabılar

Bir dönem çılgınlar gibi alınan topuklu spor ayakkabıları artık almayın. Çünkü modası geçeli çok oldu ve demode bir görüntü yaratabilir.

demode ayakkabı

Yazılı Eşofmanlar

Lütfen artık yazılı eşofmanlar giymeyin! Yıllar önce modası geçen bu eşofmanlar bazen komik görünmenize de sebep olabiliyor.

seksi eşofman

Bandaj Elbiseler

Her partide, her düğünde giyilen bandaj elbiseleri çoktan rafa kaldırmanın vakti geldi de geçiyor bile. Mankenlerin, şarkıcılar, modacıların gözdesi olan bandaj elbiseler artık gözden düştü ve yerini daha farklı trendlere bıraktı.

bandaj elbise