Buğday göbeği nedir?

Buğday göbeği nedir?

Çocuklarda sıklıkla görülmeye başlayan buğday göbeği nedir? Çocuklarda neden göbek olur? Buğday yemeye devam eden insanlar şişmanlar, bel çevresinde yağlanma hızlanır. Buğday 10 bin yıl öncesine kadar yabani olarak yetişiyordu, ilkel buğdaydan islah edilmiş buğdaya geçildiğinde insanlar şeker hastası ve kilo sorunları ile tanışmıştır. Şeker hastalıklarının tamamı buğdaya bağlıdır.

Diyetisyenler tam buğday ekmeği tüketin diyor

Buğday kesinlikle vazgeçmeniz gereken bir üründür. Çocuklarda görülen buğday göbeğinin son derece zararlı olduğunu bilmelisiniz. Buğday göbeği kalp rahatsızlıklarının ve şeker hastalığının nedenidir.

Son dönemlerde çok fazla duyduğumuz buğday göbeğinin sağlık sorunlarının başlangıcı olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. En zararlı karbonhidrat olan buğday, zamanla bedende şekere dönüştürülür ve şeker hastalığını tetikler.

Her şey şekere dönüşür, şeker ise zehire!

Tükettiğiniz yiyecekler şekere dönüştürülür enerji olarak tüketilir ancak şekerin fazlası zehirdir. Buğday ürünleri şekere dönüştürüldüğünüde şeker olarak aldığınız yiyecekleri de hesaba kattığınızda ne denli fazla şeker tükettiğinizi ve bedeninize ne denli fazla şeker girdiğini hesap edebilirsiniz.

Buğday göbeği, şekere dönüşen buğdayın bedeninize verdiği zararı ölçmenizi sağlar. Son derece zararlıdır. Buğdayın zehir olduğunu kabul ederek tüm buğday ürünlerini hayatınızdan çıkarmanız gerekir.