Bu yaz yapılacak festivaller 2016

Bu yaz yapılacak festivaller 2016

Festivallere hazır mısınız?

Nihayet havaların ısınıp insanların dışarıda beraber rahat rahat vakit geçirmeye başladığı bu günlerde insanların özlediği festivallerin yavaş yavaş da açıklanıp  yapılmaya başladığı zamanlar başlıyor.Ve birer birer sanatçılar ve festival tarihleri açıklanıyor.
Festivallerin ilk ayağı 16 Nisan da Life park Sarıyer de yapılacak olan Holifest. Hint kültüründe önemli bir yeri olan Holi bu sefer İstanbul’da yapılıyor. Hint kültürüne ait ürünler ve çeşitli gösterilerin yanı sıra Dj ve tabi ki rengarenk boyalarla eğlenceli bir festival sizi bekliyor.

Bu bahar festivallere doymak yok!

101 Lezzet festivali  24 Nisan Esma Sultan Yalısı Ortaköy  101 tane lezzete çeşitli standlarda ulaşılabilecek ve daha önce tatmadığınız lezzetleri ard arda tadabileceksiniz.
Park Fest 15 Mayıs Küçük çiftlik park. Yapılmış efsane festival ve konserlere ev sahiplği yapmış Küçük çiftlik park bunlara bir yenisini daha ekliyor ve yazın başlangıcını müjdeliyor.

Ve son bomba..

Babylon sound garden 4 haziran çocukluğumuzun önemli tatil mekanı kilyos sahilinde yapılacak babylon sound garden yazın en güzel günlerinde bizi çok sevdiğimiz ve her zaman göremeyeğimizi müzisyenlerle buluşturuyor.