Bu İhanet Çok Konuşulacak!

Bu İhanet Çok Konuşulacak!

Manken Deniz Akalın ve Andrea Agnelli Aşk Yaşıyor!

Juventus’un başkanı olan Agnelli ve eski manken Deniz Akalın yasak aşk yaşıyor.

Agnelli ve Akalın’ın Aralarında çıkan yasak aşk dedikoduları  “Diva e Donna” ve “Chi” magazin dergilerinin belgeledikleri fotoğraflarla kanıtlandı. Elele ve öpüşürken fotoğraflanan ikilinin artık gizlenmeye ihtiyaç duymadıkları çok açık…

ALDATILMANIN ÖYKÜSÜ

İtalyan basını bu aşkı ‘yalan rüzgârı’ dizisine benzeterek haber yaptı. Habere, “İşte ilk öpücük. Gizli aşk ortaya çıktı” ifadelerini kullanarak yer verdi.

Andrea Agnelli 10 yıldır evli ve iki çocuk babası. Eşi 38 yaşında ki İngiliz eşi Emma Winter, ihanetin ortaya çıkmasının ardından evi terk etti.

İHANET ÜÇGENİ

Deniz Akalın’ın, Agnelli’nin yakın dostu olan Francesco Calvo ile evli olduğu, ancak Agnelli ile yakınlaşmalarının ardından onların da evliliklerinin çatırdadığı ortaya çıktı.

İddiaya göre, olan Francesco Calvo, ihaneti öğrendikten sonra kulüpten 2 milyon Euro tazminat alarak ayrıldı ve FC Barcelona ile anlaştı.

DENİZ AKKAYA’NIN FOTOĞRAFLARI PAYLAŞILDI!

Haberi okurlarıyla paylaşan bazı İtalyan haber sitelerinde, isimlerinin birbirine yakın olmasından dolayı Deniz Akalın yerine, ünlü eski manken Deniz Akkaya’nın fotoğraflarının kullanılması dikkat çekti.

(DHA)