Bu adamdan çocuk yapmalı mı?

Bu adamdan çocuk yapmalı mı?

Kadınların karar vermesi gereken en önemli şeylerden biri de çocuk sahibi olacağı adam hakkında samimi düşüncelere sahip olmak. Gerçekten tanıyor olmak önemli çünkü hem nasıl bir baba olacağını tahmin etmeniz gerekiyor hem de maddi olarak karakter olarak birlikte yaşayabileceğiniz bir insan olup olmadığını görmeniz gerekiyor. Bu nedenle hayatınızdaki erkeğe bu adamdan çocuk yapmalı mı testini uygulamaya ne dersiniz?

Öncelikle sabrını deneyin

Sabırlı, anlayışlı biri olması çocukla ve sizinle iletişimi dengeli tutması adına önemlidir. Çocuk sahibi olduğuuzda gergin ve sinirli olabilirsiniz, aynı şekilde çocuk da sakin olmayabilir. Neticesinde çocuk sahibi olmanın ilk 2 yıl çok zor olduğunu bilmelisiniz. Erkeğin sakin, dengeli ve makul mülayim olması gerekir. Bu tür bir erkek baba olduğunda çok daha olgun olacaktır.

Hercai, hemen sinirlenen ve kişilik problemleri olan erkeklerden baba olmaz!

Biz kızlar serseri seviyoruz, ama serserilerle evlenmiyoruz! Eş seçimini baba seçimi adına yapılmalıdır. Maddi ve manevi olarak güçlü olan, karakteri ile göz dolduran erkekler evlenilebilir kategorisinde yer almalıdır.

Çocuğunuz sizi seçmez, ama siz babasını seçebilirsiniz!