Bu 5 İşaret Varsa Düğüne Hazır Olun!

Bu 5 İşaret Varsa Düğüne Hazır Olun!

Evlilik her genç kızın kurduğu bir hayaldir. Kendini beyaz gelinlik ve renkli bir çiçekle hayal etmeyen kız galiba yoktur. Hatta bazıları bu durumu en ince ayrıntılarına kadar hayal bile edebilir. Giyeceği gelinlik, düğünün yapılacağı yer, saçlarını nasıl yaptıracağı, nasıl makyaj yaptıracağı vs.

Hayatınızda biri var ve uzun süredir birliktesiniz. Evlilik içinde önünüzde her hangi bir engel yok. Size evlenme teklif edeceği günü sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Peki, o size bu teklifi yapmadan önce hazırlıklı olmak ister misiniz? Size vereceğimiz 5 işaret ile, evlilik teklifini ne zaman yapacağı hakkında size sır veriyoruz. Eğer bu 5 işaret ilişkinizde mevcut ise, size evlenme teklif etmeye hazırlanıyor demektir! İşte o işaretler!

Artık harcamalar yapmıyorsa ve harcamalarına dikkat ediyorsa…

Erkek arkadaşınız artık harcamalarına dikkat etmeye ve kenara para atmaya başladıysa bu ciddi bir adımın habercisi olabilir. Bir erkek ciddi bir şeyler düşünmediği zaman, bütçesini sonuna kadar harcar ve bu harcamalarına da bir kısıntı getirmez. Kenara attığı paralarla belki de size tektaş almayı planlıyordur kim bilir…

Yüzüğünüz bir anda ortadan kaybolduysa…

Sürekli taktığınız yüzüğünüz bir anda ortadan kayboldu ve bulamıyorsunuz. İşte size şüphelenmek için bir işaret daha. Harcamalarına özen gösteriyordu şimdi ise sizin yüzüğünüz ortada yok. Evet, doğru ölçü! Parmak ölçünüzü almak için yüzüğünüzü o almış olabilir.

Birbirinizi tamamladığınızdan eminse ve bunu her defasında dile getiriyorsa…

Sizinle vakit geçirmekten çok hoşlandığını her seferinde dile getiriyorsa, her zaman sizinle olmak istediğini söylüyorsa evlenme teklifi etme hazırlığı içinde olabilir. İlişkinizde biraz heyecanlı ve gergin davranışlarda sergilemeye başladıysa yakın zamanda tek taşınızı parmağınıza takabilirsiniz, bizden söylemesi.

Evlilikten bahsetmeye başladıysa,

Eskiden evlilik mevzusu hiç açılmazken, şimdi her fırsatta evlilik kelimesinin içinde geçtiği cümleler kurmaya başlıyorsa, gidip kendinize güzel bir elbise alın. Özel bir yemeğe çıkmak falan isterse iki ayağınız birbirine dolanmasın.