Boğa burcu nisan ayı

Boğa burcu nisan ayı

Boğa burcu nisan ayı

Boğa burcu nisan ayının ilk günlerinde orijinal ve daha önce ortaya atmadığı kendine de yabancı gelebilecek fikirlerle çıkıyor ortaya. Yeni denemeler yapmaya müsait bir hale gelen boğa burcu daha önce denemediği giyim tarzlarını denemeye ve bunları insanlar sunup onlara beğendirmeye çok müsait. Kendini farklı bir insan olarak hissetmenin tam zamanı hatta.

Ayın ortalarına doğru daha önce hep ertelediğiniz yurtdışı kaynaklı seyehatlare çıkabilir yabancı şirketlerle iletişime girebilirsiniz. Bu size mutlak surette başarı getirecektir. Yine de tüm bunları yaparken prof. Yardım alırsanız başarılı olma şansınız oldukça artacak hatta garanti hale gelecektir.
Ayın ortasında daha önce beklemediğiniz hiç beklentisiz olduğunuz bir anda daha önce beklemediğiniz bir şekilde bir yardımla karşılaşabilir yeni işlere ve yeni durumlara girmek adına kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Evliliğiniz ya da aile yapınızla alakalı bir süreliğine canınızı sıkabilecek gelişmelerle karşılaşabilir bu durum hevesinizi kırmasın ki bu durum olayı iyileştirmek için fırsatınız olacak.

Ayın sonlarında belli girişimleri başlatmak ve yeni başlangıçlar yapmak doğru olmayacaktır.