Blogspot yazmaya ne dersiniz?

Blogspot yazmaya ne dersiniz?

Blogspot

Blog yayınlamak için altyapı sağlayan onlarca blog sitesi adresi mevcut bunlardan en popüler Blogspot. Blogspot gmail tabanlı bir uygulama olduğu için ilk önce bir gmail hesabı açıyoruz. Tüm bunlardan sonra blogspot sitesine girip kendimize üzerine yazmak istediğimiz ya da her hangi ilgimizi çeken bir konuyla ilgili bir blog ismi belirleyip blogumuzu düzenlemeye başlıyoruz.
Blog olayında en önemli olan şey blogumuzu düzenli ve muntazam hale getirmek ve belli zaman periodları ile yazmak. İnternet bir şekilde bir hevesle açılıp,üzerine bir daha yeni bir entry girilmemiş milyonlarca blogla dolmuş durumda.Bu yüzden popüler bir blog sahibi olunması isteniyorsa gerçekten yazmak istediğimiz konuları belli bir zaman aralığıyla yazmak en önemlisi.

Sosyalleşmeyi profesyonelleştirin!

Blog içersine gömülebilecek bir sürü uygulama mevcut. Blogumuza twitter, instagram, facebook beğeni kutuları ekleyebilir var sa kişisel sitemize link verebilir, ya da başka ilgili internet sitelerinin reklamlarını yapabiliriz.
Ayrıca blogumuzun popülerlik düzeyine göre adsense üzerinden blogumuzundan ve blogumuzda paylaştıklarımızdan para kazanma ihtimali de mevcut. Popüler bloglar hala bu iş üzerinden hatrı sayılır bir para kazanıyorlar.