Biri zengin koca avcıları mı dedi?

Biri zengin koca avcıları mı dedi?

Paranın gücüne inanan herkes gibi sizler de hayat kalitesini arttırmak, daha iyi tatillere gitmek, daha lüks yaşamak için çaba sarf ediyorsunuz. Başkaları da aynı beklentiler için çaba sarf ediyor, diğerleri de. Ancak amacına ulaşanlar arasında fark var. Bu fark zamandır. Herkes 70 yaşına geldiğinde belli bir takım birikime, mülke sahip olur. Ancak yaş 70 olduktan sonra çalışmış kazanmış olmanın rahatlığını nasıl sürdürebilirsiniz? Önemli olan kısa zamanda beklentileri gerçekleştirebilmiş olmaktır, fakat nasıl?

Üniversite hayali, kariyer hayali derken sizin emeklilik bütçenizde dahi hayal edemediklerinize kolayca sahip olanlar daha akıllıca bir iş mi yapmış olurlar! Belki de evet, belki de hayır..

Zengin koca arayan, bulan ve evlenen kadınların ilk olarak aile kültürü açısından farklı olduğunu ve kendisinin bile fark etmediği kadar çok fazla farklılıkların olduğunu kabul etmesi yani 1-0 geriden başlaması beklenir. Hatta eğitim, üniversite diploması vs gibi etkenlerle arayı kapatmak işe yaramaz. Çünkü üniversitelerde görgü dersi verilmez. Aileden gelmesi gerekir.

Mutsuz, mutlu görünür!

Zengin koca bulan kısa sürede lüksle tanışan kadınların geçmişini unutması, geçmişle bağlantısını koparması istenir. Düğün dahi kız tarafı olmadan yapılabilir, gelin kızımız tüm bunlara tamam dediği noktada artık varlığıyla ters düşmeye, hor görülmeyi kabul ederek yeni kimliğine alışmaya çalışacaktır.

Yaş farkı, aşk, kısaca maneviyattan taviz vererek zengin bir yaşama geçer. Siz karar verin, zengin koca avcıları imrenilecek kadınlar mıdır? Değil midir?