Balık burcu özellikleri

Balık burcu özellikleri

Balık burcu özellikleri

Balık burcu en son burç olduğundan dolayı geri kalan tüm burçların hepsinden o burçların en karakteristik özelliklerinden bir parçayı içinde taşımaktadır. Aslında burçlar sayıldığı zaman en hatırlanır ve en akla gelir burçlardan biri olmadığı için balık burcu insanları diğerlerine göre daha şanssız sayılsa da geri kalan burçların en karakteristik özelliklerini aldıkları için ve içlerinden hepsinden bir parça bulundurdukları için bir şekilde güçlü burç olarak kabul edilirler.
Potansiyelleri çok yüksek insanlar genellikle balık burcu durlar. Ama bir şekilde bu potansiyellerinden ve bu potansiyellerinin onlara nasıl bir yol açacaklarının çok farkında değillerdir. Yine de bu özelliklerini ortaya çıkarabilecek insanlarla tanıştıkları takdirde potansiyelleriyle gerçekleştiremeyecekleri bir şeyler yok sayılır.
Bir de ilginç şekilde bilinç akıl ve doğa üstü şeyler genel olarak dikkatlerini küçük yaşlardan beri çekmiş ve bunlarla ilgilenmişlerdir. Genellikle diğer burçların ve insanların üzerine gitmeye korktuğu bu durumların üzerine korkusuzca gidebilirler. Ve bu korkusuzca bu olayların üzerine gidebilme durumu zaman zaman onların başına istemedikleri şeylerin gelmesine yol açabilir.