Balayında yaşanan problemler nelerdir?

Balayında yaşanan problemler nelerdir?
loading...

Balayı beklediğiniz gibi geçmeyebilir, çünkü balayı tatiline karar verirken birbirinizin ne istediğine değer vermemişsinizdir. Birbirinizi çok iyi tanımadan evlilik kararı alıyorsanız, sadece gösteriş için balayı planlıyoranız, balayında sorun yaşamanız çok normal. Yüzme bilmeyen, deniz sevmeyen biriyle evleniyorsanız birlikte denizin keyfini çıkaramadığınız bir balayıdan ne tat alabilirsiniz ki?

Balayı döneminde yaşanan cinsel sorunlar!

Baskıcı bir toplumda yaşıyoruz, kız çocukları baskı altında yetişiyor, erkekler değil. Cinellik ayıp ve günah, erkekler ise korkulan bir tür! Evlenene kadar yasak olan bir anda karşınıza olması gereken normal birşeymiş gibi geliyor, kadın bocalıyor. Haksız da sayılmaz!

Ben hiç birşey bilmeden evlendim diyen teyzeler, siz gene şanslısınız diyen büyüker. Evlenmek üzere, nikahtan sonra kulağınıza fısıldanan şeyler ne kadar yardımcı olabilir ki? Bu güne kadar canavar olan bir anda meleğe dönüşemez ya!

Erkeklerin anlayış göstermesi gerekiyor, farkında olmaları gerekiyor!

Anlayışlı, sevgi ve hoşgörüye dayalı ilişkilerde her zaman kazanan siz olursunuz. Seçimlerinizi buna göre yapmalısınız, size değer veren ve ne hissettiğinizi merak eden biriyle evlenmek şart.

Balayında yaşanan sorunlar içerisinde cinsellik ilk sırada gelse de, bunu büyük bir problem olarak görmeyin. Birbirini seven iki insanın bu anlamda aşamayacağı hiçbirşey olamaz.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ