Bakımsız erkek istemiyoruz!

Bakımsız erkek istemiyoruz!

Kadınların nasıl ki bakımlı olması bekleniyorsa, erkeğin de bakımlı olmasını beklemek bizim en doğal hakkımız. Cilt bakımını yapmayan, tarzına dikkat etmeyen erkeklerin kadınlar gözünde ne denli itici olduğunu bilmeleri gerekiyor. Çünkü bakımlı olmak sadece kadına özel bir durum değildir. Erkeğin de kendisini beğendirmeye, hoş olmaya ihtiyacı olmalıdır. Kadına yüklenen güzel ve bakımlı olma zorunluğu artık erkeklerin de mecbur hissetmesi gereken bir özellik.

Güzel kadın, güzel erkek!

Güzellik, yaşın genç olması demek değildir. İleri yaşlarda da insanlar güzel olabilir. Güzellik bakımdır. Bakımını ihmal etmeyen insanların yaş ile ilgili problemleri de olmayacaktır.

Yeme içme düzeni, spor, bakım tüm bunlar kadın erkek herkesin güzel kalması için yeterlidir. Hayatınızdaki erkeğin sizi güzel bulması kadar sizin de o’nu güzel bulmanız önemlidir. Karşı tarafa değer veren erkek bakımına dikkat edecektir. Bakımlı bir erkeğin kadınların gözünde daha değerli olduğunu bilerek, güzellik ürünlerinin hem kadın hem de erkekler için olduğunu hatırlatmak istiyoruz.