Aslan burcu özellikleri

Aslan burcu özellikleri

Aslan burcu özellikleri

Aslan burcu diğer burçlardan çok daha fazla güneş burçları olarak kabul edilen burçlardan birisidir. Hatta güneş sadece aslan burcuna özel olarak kabul edilir. Güneşin kendi içersindeki hayat verme özelliğinin tamamı aslan burcunun kişiliğini yansıtır. Aynı güneşin özelliklerinden en büyüğü olan etrafındaki her şeyi aydınlatmak ve yol göstermek dışında gereğinden fazla yaklaşana da verecek bir cezası vardır ateşiyle.
Aslan burçları genel olarak engel olarak tabir edilen şeylere diğer burçların gösterdiği dirençten çok daha fazlasını gösterebilirler. Bundan dolayı da en güçlü burçlar sıralamasının hep başındadırlar. Aslında bazen tembel bir burç olarak görülse ve gösterilseler de tam aksidir. Sadece olması gereken olması gerektiği yerde harekete geçtikleri için bu yanlış kanı ortaya çıkmıştır.
Aslan burcu insanı tanımak her farklı aslan burcu insanı için değişiklik gösterir.Genel olarak birbirlerine benzeseler de bazen çok farklı insanlar da ortaya çıkabilir. Ve ne olursa olsun doğaldırlar var kendilerini başka türlü tanıtmak için uğraşmazlar ve kendilerini yanlış tanıttıklarını düşünseler bile karşılarına bu durumu düzeltmek için uğraşmazlar.