Zekanızın efendisi olun!

Zekanızın efendisi olun!

Tanıtım toplantımızı lütfen kaçırmayın

bu program zihninizin sınırlarını aşmanız için bir dönüm noktası olacak…

aslında son derece basit olan ve maalesef bizi bir robot haline getiren ZEKA mekaniğinin sırrı… 2D ve 3D prosesler…

kullanma kılavuzu niteliğindeki bilgilerin ışığında arayışınız son bulacak…

yaşamın akışını derinden etkileyen bakış açılarını ve onların dönüşümünü keşfetme yolculuğuna çıkıyoruz…

Ücretsiz Tanıtım Toplantısı: 12 Nisan 2016 Salı saat 19.30 – 21.00
EĞİTİM / SEMİNER: 21 Nisan 2016 Perşembe saat 19.30 – 22.00

Seminerin dili Türkçedir. Lütfen rezervasyon yaptırınız.
İnsan zeka ve bedenden oluşan, davranışları öngörülemeyen sibernetik bir varlıktır. Kimin hangi etkiye nasıl bir tepki vereceğini öngöremeyiz. Çoğu zaman, beklemediğiniz, ummadığınız, çok şaşırtıcı tepkiler alabilirsiniz.
Beklemediğiniz bu davranışlar karşısında şaşırmamızın nedeni, o kişi ile ilgili eski davranışlarından kaynaklanan ve neredeyse sabit hale gelmiş olan fikirlerimizin olmasıdır, hep bir kalıp içinde tepkiler ümit ederiz. Etrafımızdakilere iyi, kötü, anlayışlı, öfkeli, cimri gibi bir sürü sıfatlar yükleyip onlardan bu sıfatlara uygun davranışlar bekleriz. Ancak bu sıfatlara ters her gözlem, bizde bir düş kırıklığı yaratır.

İnsan zekası, hakkında en çok konuşulan ama genelde en az bilinen kavramdır. Malesef Türkiye’de zekanın işleyişiyle ilgili eğitimlere yer verilmemekte. Zekanın nasıl işlediğini bilmeyen birey her ne yapıyorsa eksik yapıyordur. Öğrenmekte zorlanmanın yanı sıra hatalarından ders çıkarabilmesi de mümkün olamaz. Bu nedenle kişi kendini çoğu zaman aynı hata ve acıların içinde sıkışmış bulur. Sağlıklı ilişkiler kurabilmek, meslek hayatında istikrarlı bir başarı yakalamak ve mutlu bir evlilik yürütebilmek zekanımızı tanıyarak mümkün olabilir.

Mr. George’un zekanın işleyişiyle ilgili semineri size zekanın sırlarını verecek. Bu eğitim sizi en hızlı şekilde dönüştürerek, zekanızın efendisi olmayı öğretecek.

-İnsan zekası nasıl çalışır? Dominant zeka
-George’un Varsayımları
-Zaman Kavramı
-Zihin Okuma
-Sıfatsız Konuşma ve Yaşama Sanatı
-Hipnoz
-Göz Hareketleri
-Metaprogramlar
-İlişkilerinize 2 boyutlu çözümler
Örnek 2D 3D çalışmalar;

Tek boyut tekdüzeliktir.
Renklerin içindeki renkleri,
Seslerin içindeki sesleri,
Gördüklerinizin derinliklerini ancak 2D ve 3D çalışmaları ile keşfedebilirsiniz.

Programın içerikleri;

Zihin Okuma nedir, ne değildir?
Zeka nedir ve nasıl çalışır?
Zeka-Davranış ilişkisi
Davranışa bakıp zekayı nasıl okursunuz?
Davranış bilimi nedir?
Gerçekten yalan var mıdır?
Zihin okumak mümkün müdür? (EVET) %100
Mekanik – Sibernetik kodlarımız
İnsanın makine tarafı
Kodlanmış insan davranışları

METAPROGRAMLAR İLE ZEKANIZIN ÜRETİMİNİ İKİYE ÜÇE KATLAYIN!

Günümüzün bilgisayarları insan beyninin çalışma sistemi kopyalanarak üretilmiştir ve nasıl ki herhangi bir bilgisayar ancak kendisine yüklü programlar ile çalışabiliyorsa, insanlar da zaman içinde eğitim, aile, çevre gibi etkenlerle kendilerinde oluşan metaprogramlarla hareket eder. Altmışa yakın metaprogram mevcuttur. Bu metaprogramlardan temel olanları bilmek ve karşımızdakilerle bu metaprogramlar üzerinden ilişki yürütmek o ilişkide bize avantajlar sağlar. Karşımızdakilerin hangi etkiye nasıl tepkiler vereceğini bilir, onu istediğimiz gibi yönlendirebiliriz. Karşımızdakinin bazen tek bir metaprogramını bilmek bile onu sonsuza kadar manipule etmemize imkan sağlar. Size öğreteceğimiz metaprogramları kontrol etmek istediğiniz ilişkideki karşı tarafın söz ve davranışlarını izleyerek kısa zamanda saptayabilir ve o metaprogramlar üzerinden o kişiyle olan ilişkide dominant hale gelebilirsiniz.

Mr. George’un kaleminden:

İnsan denen biyocomputerin, davranış yani çalışma sistematikleri yıllardır hem ciddi bir merak hemde araştırma konusu olmuştur.
Hangi davranışın hangi temellere dayandığı, hangi etkilerin ne tip tepkiler doğurabildiği o davranışları kontrol edebilmek amacı ile sayısız kez incelenmiş, varsayımlar üretilmiş ama sibernetik özellikler asla kesinlik derecesinde öğrenilememiştir.
Hepimiz edebi olarak aslında bize yüklenmiş programların tamamıyız, ne eksik ne fazla. İnsan olarak biz doğuştan gelen programlar ki çok sınırlıdır ile sonradan edindiklerimizin toplamıyız. Bu programlar önce düşüncelerimizi ve dolayısı ile davranışlarımızı kontrol eder, bunların dışına çıkamayız, onlar sınırlarımızı belirler. Ne mutlu ki sayısız programlarımız yine sayısız arttırılabilir(Öğrenme).

Sınırlarını zorlamak bence yine doğuştan gelen bir program(Hırs) olduğu için insan denen varlık son anına dek öğrenmek ister, deneyimlemek ister ve yine bence sınırlarını genişlettikçe öğrenme hızı ve isteği de artar.
Ancak galiba yaş arttıkça artan yeni deneyimler isteği, doğanın en iyiye en iyi çevre kuralına uymuyor, hangi konuda en iyiysek o konuda değil de başka konularda deneyimlere özlem duyuyoruz.

Yaşam dediğimiz süreç galiba var olan çok büyük program çeşitliliğine rağmen, bizi sınırlayan programları tekrarlamak, onlarla yaşamak ve mümkünse arttırmakla geçiyor.
Hepinize bol programlar ve metaprogramlar dilerim.

“MUTLULUĞA GİDEN YOL SIFATSIZLIKTAN VE ZAMANSIZLIKTAN GEÇER”
Mr. George

George Kaynar

1963’te İncirlik Üssü’nde doğmuştur. Kuleli Askeri Lisesi’ni bitirmiştir. Dört yıllık askeri akademi eğitimi tamamladıktan sonra İngilizce Öğretmenliği’nden mezun olmuştur. Hummingbird Effects NLP Training eğitimini almıştır. Aldığı formasyon eğitimiyle beraber eğitmenlik, İngilizce öğretmenliği, dil bilimci, eğitim psikoloğu ve davranış bilimleri danışmanlığı görevlerini sürdürmüştür. 30 yıllık kariyeri boyunca birçok başarılı eğitime imzasını atmış, 2011 yılından itibaren de George Academy of Thoughts’da yöneticilik yapmaktadır.

BİLGİ PAYLAŞIM DERNEĞİ
Adres: Mete Cad. Park Apartmanı No:24/5
Taksim / İstanbul
Mersis numarası: 9792369754762174

Tel : 0212 245 29 42 / 0532 612 85 17
www.bilgipaylasim.org
[email protected]