Zayıflama ilaçları yüzünden bunalıma girmeyin!

Zayıflama ilaçları yüzünden bunalıma girmeyin!

Şöhreti ve parayı her yerde bulabilirsiniz ancak insan sağlığı çerçevesinde bunu aramayın. Doktor ünvanına sahip insanların televizyon ve diğer medya aracılığı ile satışını yaptırdığı zayıflama ilaçlarının psikolojinizi bozduğunu bilmelisiniz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için öncelikle kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz. Diyetisyeninizle konuşarak merak ettiğiniz beslenme, yaşam kalite detaylarını öğrenmelisiniz. Büyük kilolar vermeniz gerekiyorsa yaşamınızda küçük değişiklikler yapmanız gerekir.

Her zaman hazır bir psikoloji!

Kilo kontrolünde her zaman hazır bir pskiolojiye sahip olmanız önemlidir. Gerektiğinde diyete başlıyor olmak değil, yaşamınızda bu yönde değişiklikler yapıyor olmak yaşam kalitenizde kilo kontrolünü ciddie almanızı gerektirir.

Küçük değişikliklerden korkmayın, kendinize saygınızı her zaman koruyun!

Kilonuzun moralinizi bozmasına, zayıflarken yaşam kalitenizi kaybetmeye, sosyalleşemediğiniz için kilodan kurtulmaya çalışmanıza gerek yok! Kilonuzu sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Uzman bir diyetisyen size mücizeler yaşatabilir. Yeter ki diyetinize ve spor programınıza uyum sağlayın, insan bedeni mucizeler yaşatabilir!