Yuva yıkan fotoğraflar

Yuva yıkan fotoğraflar

Sevgililer, eşler ayrıldı, yuvalar dağıldı. Yıllarca konuşulan “skandal benzeri” olaylar da cabası. Peki gösteri dünyasının çok konuşulan yasak aşklarının nasıl ortaya çıktığını hatırlıyor musunuz.

Hülya Avşar ile evli olduğu dönemde Feraye Tanyolaç ile aşk yaşayan Kaya Çilingiroğlu’nun kaçamağı ilk olarak böyle görüntülenmişti. Bu olay uzun süre magazin gündeminin ilk sıralarında kaldı.

O zamana kadar kocasının her tür kaçamağını affeden ya da görmezden gelen Hülya Avşar bu kez farklı davrandı. Avşar ve Çilingiroğlu boşandı. Bir süre sonra Çilingiroğlu, Tanyolaç ile evlendi. Çiftin Kaya adını verdikleri bir çocukları oldu. Ancak bu evlilik de uzun sürmedi.

Her şey bu görüntünün basına yansımasıyla başladı. Seçkin Piriler ile mutlu bir evliliği olan Kaan Tangöze, genç bir kadınla sarmaş dolaş objektiflere yakalanmıştı. Sonradan o genç kadının Kıvılcım Ural olduğu ortaya çıktı. Ural, Tangöze ile ilişkilerinin yeni başlamadığını geçmişe dayandığını da itiraf etti.

O fotoğraf, Duman grubunun solisti Tangöze ile aşkı uğruna kariyerini bir kenara bırakan Seçkim Piriler’in evliliğinin sonu oldu. Çift, iki çocuklarına rağmen yollarını ayırmaya karar verdi.

Sürecin başlangıcında sessiz kalan Piriler, boşandıktan bir süre sonra o zor günleri nasıl atlattığını anlattı. “Kaan” a rahat battı” diyen Piriler “Son ana kadar yatakta her şey çok iyiydi. Hatta beni aldattığını gazeten öğrenmeden 3 gün önce Bodrum’da oteldeydik, her şey harikaydı. El ele, göz göze, diz dizeydik. Kaan gelince çocuklardan önce beni öperdi. Üçüncü çocuğu istiyordu. ‘İki erkeğin yanına bir kız yakışır’ diyordu. Bizi tanıyan herkes biliyor bunları. Her şeyimiz yerli yerindeydi” sözleriyle kocasının kendisini aldattığından hiç şüphelenmediğini dile getirdi.

Kırgınlığının hiç bitmediğini anlatan Piriler, şimdi iki oğluyla birlikte kurduğu yeni hayatında işlerine odaklanıyor.

İşte Türk magazin tarihinin en çok konuşulan aldatma olayı. Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Aliye dizisinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile yönetmen Kudret Sabancı da tıpkı Stewart ve Sanders gibi arabada öpüşürken objektiflere yakalamıştı.

Patlayan flaşlar karşısında ne yapacağını şaşıran Çelik arabanın koltuğuna yatarak gizlenmeye çalışmıştı.

 

Olayın ardından Çelik ile Sabancı’nın bir süredir birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Sabancı’nın o dönemde evli olduğu oyunuc Esra Akkaya hemen boşanma davası açmıştı.