Yuva üzerine yuva kurulmaz!

Yuva üzerine yuva kurulmaz!

Mutlu olmak için bir başkasının mutluluğunu yıkmamalısınız. Çünkü mutsuz insanları ardınızda bırakarak gerçek mutluluğa sahip olamazsınız. Özellikle evli erkeklerin gözlerinin dışarda oluşu, çocuklarını sahipsiz bırakmak uğruna başka kadınlara olan merakı, akıllı kadınlar tarafındn ciddi bir şekilde fark edilmelidir. Her erkek mutsuz, her evli erkek zorunda olduğu için devam ettirdiği evliliğini bahane ederek sizinle birşeyler yaşamak isteyebilir, pirim vermemelisiniz.

Kadın hisseder, erkek aptalı oynamayı bilir!

Hiç kimseyi kandıramazsınız, sadece kendinizi kandırabilirsiniz. Birşeyleri yıkmadan yenilerini inşa etmek varken neden ardınızda mutsuz insanlar bırakmayı seçiyorsunuz ki? Yaşam size doğru olanı yaşamanın kıymetli olduğunu öğretmek zorunda, bunu acı deneyimlerle değil mantığınız yolu ile öğrenmek varken daha zoruna kendinizi hazırlamayın.

Vazgeçmeyi de insan seçmeyi de bilmek zorundasınız

Hiç bir erkeğin hayatında ikinci kadın olmamalısınız. Sizi seven ve size değer veren erkeğin hayatında tek kadın olmayı hak ettiğinizi bilmelisiniz. Sizin için en iyisini düşünmesi gereken, size karşı nazik davranmayı bilen erkeklere değer vermelisiniz.

Her zaman beklentilerinizi karşılayanı değil, değerlerinizi karşılayanı seçin. Bu şekilde mutlu olabilirsiniz.