Yolan cris gelinlik modelleri

Yolan cris gelinlik modelleri

En moda gelinlikler

                 Müşterilere özel gelinlik modelleri sunan yolan cris gelinlik modelleri, bohem etkisi yaratan yeni halkın içinden esinlenerek yaptığı trendleri, en güzel dantel modelleri ve orkide couture 2016 modelleriyle zirvelerde yerini almıştır. Yolancris 2016 gelinlik modelleriyle göz kamaştırmaya devam ediyor. Ön planda olmayı ve moda dünyasının içinde her zaman gözde olmayı başarıyor. Gelinlik modelleri en çok tercih edilen modellerimiz;

Boho folk bridal ( bohem halk gelinlik)

                Bohem halk gelinlik olarak geçen ve halkın trendleri arasına yerleşen bu modeller çok tercih edilenler arasında yerini almıştır. Geleneksel tarzıyla yine en çok tercih edilenler arasındadır. Göze en güzel şekilde hitap eden modellerdendir. Bohem halk gelinlik modelleri, terzi yapımı olması da dikkat çeker.

Romantic lace bridal ( romantik dantel gelinlik)

                2016 koleksiyonlarından olan romantik dantel gelinlikler, yeni gelin koleksiyonu orkide ile yepyeni kreasyonuyla göz kamaştırıcı. Konuklarınızın da yer aldığı en göz kamaştırıcı mekânlarda yaptığınız düğünler için en ideal gelinliklerden biridir.  Romantik dantel gelinlik modelleri, ayrıca en iyi tasarımcı Yolancris tarafından her müşterinin siparişine göre terzi yapımı olarak hayata geçirilir.  Romantik gelinlik dediğimiz bu kreasyon günümüzde en çok tercih edilen ve en ideal modeldir.

Orchid couture bridal, (orkid couture gelinlik)

                 Modern gelinlik modellerinden orchid couture, terzi yapımıyla müşteriler istediği modellerle yapılıyor. Orkide couture gelinlik modelleri, Müşterilerin ilgi odağı olan yolan chris gelinlik yeni tarzıyla adından söz ettiriyor.

                2016 gelinlik modellerimizi belirleyen hot couture kapsül gelinlik modellerini bizleri takip ederek görebilirsiniz.