Yetişkin Film Çekeceğiz Diye Kandırılmış!

Eda A. isimli genç kız, ünlülerin fotoğrafçısı olarak bilinen Melih A. hakkında ‘yetişkin filmi çekti paramı vermedi’ iddiasıyla şikayetçi oldu.
Savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde birçok ünlünün ve bazı dizilerin fotoğraflarını çeken Melih Ö. hakkında yetişkin film suçlamasıyla şikayetçi oldu. Melih Ö. hakkında şikayette bulunan Eda A., dilekçesinde “Kandırılmak suretiyle yetişkin film çektirmek ve bu görüntüleri yaymak suretiyle üzerimden haksız paralar kazanmıştır” iddiasında bulundu.
Şikayet dilekçesinde Melih Ö. ile tanışmasını ve ona nasıl kandığını anlatan Eda A. şu iddialarda bulundu, ”Dekolte fotoğraflar çektirmekten hoşlanan bir insanım. Bu nedenle bir tanıdığım, profesyonel fotoğraflar çeken Melih Ö. ile tanışmamı ve onun bana daha çok yardımcı olacağını bahane etmesi üzerine ben de kabul ettim. Melih Ö. ile tanıştım. İlerleyen günlerde Melih Ö. vücudumun güzel olduğunu, burcum sebebiyle de cinselliğe düşkün olduğumu, yetişkin filmde oynarsam en az 15 bin euro para kazanacağımı söyledi. Bu filmlerin de Türkiye’de yayınlanmayacağını söyleyerek yaptığı psikolojik baskıyla beni ikna etti. Ben de bu akıntıya kapılarak kabul ettim.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.