Yeter dizisindeki esareti yaşasanız ne yaparsınız?

Yeter dizisindeki esareti yaşasanız ne yaparsınız?

Son dönemin en beğenilen dizilerinden biri olan YETER Perşembe akşamları ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Dizinin konusu ile son derece ilginç. Beyin cerrahı bir babanın ev hanımı bir kadının anne ve baba olma adına verdiği mücadele, kadının esareti konu ediliyor. İlk çocuğunun despot bir babanın elinde duygusuz bir caniye dönüşmesi karşısında ikinci çocuğuna istemeden hamile kalan annenin bu çocuğu onun ellerine vermem diyerek çocuğu erkek kardeşine vermesi. Çocuğun öldüğünün söylenmesi üzerine hikaye başlıyor.

Dizi de en can alıcı sahneler yeni başladı!

Sezonun en beğenilen dizilerinden biri olan Yeter öncelikle diğer dizilerde olduğu gibi gençlik, aşk, büyük holdinglerin yönetimi, zengin kadınların dernek hayatı ya da aşiret dizileri gibi değil, zekanın söz konusu olduğu ve adeta sürükleyen hikayesi ile dikkat çeken bir dizi. Dizinin karakterleri zekaları ölçüsünde kumpaslar kurarak kendi isteklerini kanunları alt ederek gerçekleştiriyor.

Yeter ve Yekta

Dizinin baş kahramanları büyük bir aşkla olmasa da bir şekilde evlenirler. Kadın kenar mahalle kızı erkek ise ünlü bir doktor. Yaşamları maddi olarak farklı, manevi olarak çok daha farklı. Kızın bir de futbol oynamaya yeni başlayan eski bir sevgilisi var. Ancak günümüzde 10 yıllık evliler, futbolcu sevgili artık ikinci antrenör. Yekta ise mesleğininz zirvesinde.

Babanın kızının kendisinden kaçırıldığını öğrenerek yaşadığı şoke ve almak üzere olduğu intikamlar dizinin izleyici tarafından dikkatle takip edilmesini sağlıyor.

Yeter’in yerinde olsanız siz ne yaparsınız?