Yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu özellikleri

Yengeç burcu insanları bazen ya da bazen den daha çok olarak kabul edilebilecek şekilde karşılaştıkları olumlu ya da olumuz durumlara diğer tüm burçlardan çok daha fazla şekilde ani tepkiler verir.
Bu ani tepki verme olayı onları olaylardan sonra gidilebilecek açılabilecek yollar konusunda sıkıntıya sokabilirler ve karşılaştıkları sorunların derecelerini arttırabilirler.
Onların hayata karşı kendilerini korumak adına insanlarla aralarında sınırları mevcuttur bu sınırı aşıp onların hayatına girebilmiş insanları genel olarak hiçbir şekilde hayatlarından çıkarmazlar ve o insanlar hayatlarından çıkarlarsa bu olaylardan çok ama çok fazla etkilenebilir ve üzülebilirler.
Onların güvenini kazanan insanlar neredeyse sonsuza kadar onların hayatlarında yer alırlar ve hiçbir şekilde onların hayatından çıksınlar istemezler.
Kendi içlerini açtıkları kişiler bir süre sonra onların acı çektiğini düşünüp onlara yardım etmek isterler bu durum çok fazla hoşlarına gitmez.
Depresyona yatkın kişilerdir ve bazen yardıma ihtiyaç duyduklarını gizlerler. Bu durum onlar için zaman zaman büyük sorunlara yol açabilir.