Yemek siparişi verirken!

Yemek siparişi verirken!

Sevgilinizle birlikte lüks bir yerde yemek yiyorsunuz, fakat sipariş! İşte burada kadının hayattaki tavrı ortaya çıkar, seçimi erkeğe bırakmak en mantıklısıdır. Erkeğin seçim yapıyor olması, ona dahil olduğunuzun bir ifadesidir. Erkekler, yemek yedikleri kadının her halini analiz ederler, yemek yerken sipariş verirken, birşeyler içerken.. Yemekten sonra..

Kadınlar da erkeği incelemelidir, erkeğin nasıl yemek yediği nasıl yaşadığı ile ilgilidir. Hızlı yemek yiyorsa yaşamd keyif almadan geçiştirir koştururcasına yaşıyor demektir. Ama sohbet ederek, göz teması kurarak, nefes duraklarında tebessüm ederek ve iletişimi bırakmadan yiyorsa hayatını keyif alarak yaşıyor demektir. Yemek yeme, hayatın kısa bir seranımisidir.

Yemek siparişini sevgilinize bırakın, tarzınız olsun!

Sizi çok iyi tanımayan biriyle yemek yiyorsanız seçimi o’na bırakmanız risktir. Fakat bunu sizi iyi tanıyan biriyle daha kolay yaşayabilirsiniz. Tavrınız her zaman erkeğin karar verdiğini düşünmesinden yana olsun, böyle küçük fırsatları erkeği öne çıkarmak için mutlaka kullanın.

Erkek yönlendirildiğini fark ettiğinde sinirlenir, sizinle savaşmaya başlar. Sizinle savaşmasını engellemek adına erkeğin kararlarının geçerliliğini düşünmesini sağlayın, yemeklerde tercihi yapıyor olması kendisini iyi hissettirecektir. İlişkide lider olduğunu düşünmesini sağlayacaktır.