Yatakta uyumlu olmak neden bu kadar zor?

Yatakta uyumlu olmak neden bu kadar zor?

Çiftlerin en büyük sorunları görünenin aksine yataktadır. Çünkü zevkleri keşfetmek için kadın yeterince özgür hissetmez. Özgür hissetmediği için utanır, alınır, açık olamaz. Kadın rol yapmak zorunda hisseder. Karşısındaki erkeğin bu tutumu fark  etmemesi ve bencil hareketlere sahip olması ilişkinin yıllarca mutsuz, uyumsuz sürmesine neden olur. Sorun burada kadının yeterince açık davranamıyor olmasından ileri gelir.

Kişilerin birbirini keşfetmesi asla yanlış anlaşılmamalı, ama ne mümkün!

Manası olan ilişkilerde cinselliğin de payına düşüne alması gerekir. Tabi ki ilişkide aslan payını cinselliğe vermemek önemli fakat cinselliği yok sayarak da mutlu olamayacağınızı görmenizi istiyoruz. Baskı hissetmeyeceğiniz, sizi kendi halinize bırakan, ifade özgürlüğünüzü veren, keşfetmeye çalışan bir partnerle bu sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Erkek kadar kadın da haz almalı, yatakta çuval gibi durmanın alemi yok!

Mutlu olmak için iki kişinin de mutlu olması gerekir, bu nedenle kendi mutluluğunuz aslında karşınızdaki insanın mutluluğudur. Cinsellikten keyif almayı başaran kadın çok daha mutlu edecektir. Erkeklerin bu konuda dar görüşlü ve baskıcı olması kadının kendisini keşfetmesini geciktiriyor olsa da, bunu başarmak yine elinizde!

Değerli gördüğünüz, hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz insanla keşif yolculuklarına çıkmak için geç kalmayın.