Yaşlandıkça karizma olan erkekler

Yaşlandıkça karizma olan erkekler

Yaşlılık bazı erkeklere üstün bir karizma katıyor, hayatın öğrettikerini de bir kenara koyarsak tek başına bir sanat eseri gibi görünmeyi başarıyorlar. Yakışıklı erkeklerin kaprisleri de yaş ilerlediği için bu erkeklerde olmuyor, hayattan almak istediğini alan, vermesi gereken mücadeleyi vermiş, başarmış insanlar her zaman çok daha cazip.

Erkekler sınıflandırılacaksa karizmetik olanlar bir tarafa diğerleri başka tarafa!

Hayatı için mücadele vermesi gereken, kariyerini oturtamayan, yapması gereken çok fazla şey olan erkeklerin başarma stresi onları çekilmez yapıyor. Karşınızda sürekli olarak yaşam mücadelesi yüzünden sorunlar yaşayan bir erkek varsa o erkek ne kadar karizmatik olursa olsun gözünüzde değerini kaybediyor. Çünkü karizma, kendine güvenle gelen birşey. Karizma yakışıklı olmak değil.

Biz kadınlar yanlış erkeklere aşık oluyoruz!

Erkekleri doğru analiz edemiyoruz. Kendiyle sorunlarını aşmış huzur vermek için hazır olan erkekleri değil de sorunları devam eden ve problemlerini yansıtan erkekleri tercih ediyoruz.

Hayatımıza bizim baktığımız gibi bakan erkekleri görmeye çalışmalıyız. Yaş problem olarak görülmemeli, önemli olan beklentiler ve bakış açılarıdır.

Güzelliğin, yakışıklı olmanın değil, uyumun önemli olduğunu görmeliyiz.