Yaşamda acı kurallar vardır!

Yaşamda acı kurallar vardır!

Hayatta kendinizi yalnız hissettiğiniz anlar vardır, bu anlarda kendinizi güçlü hissetmek için mutlaka dostlarınıza ihtiyaç duyarsınız. Dostlarınızın size olan güveni, ilgisi, sizin sorunlarınıza yaklaşımı sizi güçlendirir. Yaşamın altın kurallarından biri de kendi değerini bilmektir. Eğer kendinizin değerinin farkında iseniz, ne yapmak istediğinizi biliyor iseniz, hayat da sizi bu yolda ilerletir. Eğer ne yapmak istediğinizi bilmiyorsanız hayat size yardımcı olmayacaktır. Çünkü hayat, beklentileri için mücadele eden insanlar emek vermeyi en başından kabul eden insanlardır. Yaşamın acı kurallarını fark eden, bu kurallara uymayı bilen, vaktini ve emeğini bu uğurda harcayabilen insan başarılı insandır.

Yaşamı başarılarla dolu insan öncelikle büyük mücadele veren insandır. Büyük mücadele veriyor olmak, taviz veriyor olmayı değil gelecek beklentisini yüksek tutmayı ve istediğini almayı hedef kılar. Sizler de yaşamda bu anlamda isteklerinize ulaşmak için doğru mücadeleyi vermelisiniz.

Erkeğin size sarılması, güç vermesi önemli!

Hem sizin başarılarınızdan güç almalı hem de maddi gücünüzüe ihtiyacı olmadığını göstermeli. Yaşamın en acı kurallarından biri de sizin çalışmanızla maddi olarak güçlenmeyi bekleyen erkeğin dramıdır!