Yaş farkını avantaja çevirin

Yaş farkını avantaja çevirin

Sevdiğiniz insanla aranızda bulunan yaş farkının size değer katması, değerinizin biliniyor olması ve öncelikle bir takım sorunları peşinen çözmüş olduğunuzu varsaymanıze neden olur. Belli bir yaş sonrası erkeklerin çocuk beklentisi kalmaz dolayısı ile hayatınızda çöpe atmanız gereken 5 yılınız yoktur. Çocuk, kadını yıpratır. Bedenen ve ruhen tüketir. Fakat annelik kutsaldır, sevgi bağı önemlidir. Yine de çocuk istemiyor olabilirsiniz, kadınlar bunu kolay dile getiremezler. Erkek arkadaşınızın sizden büyük olması, hayatınızda çocuk büyütmeniz gereke bir dönemin olmaması demektir. Bazı kadınlar için bu bir avantaj olabilir.

Kariyer problemleri yoktur, işsiz depresyonda bir erkek değildir!

Genç erkeklerin en büyük poblemi işsizlik veya çalıştığı işte memnun olmama. Maddi problemleri bir yana hayattan asla memnun olmaz, Maddi tatmine ulaşamadığı için sorunlar yaşar ve bunu ilşikinize yansıtır. Erkeklerin para ile olan ilişkisi çok gerçekçidir. En azından maddi konularda kafası rahata eren bir erkeğin hayatınızda yaratacağı ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Kadınları tanıyordur, kadın karşısındaki tavrı bellidir!

Sizinle kavga etmeyecektir, tartışmaları sonlandıran o olacaktır. Alttan alan bir erkek, kadına olan merakını yenmiş ve sadakat konusunda şeffaf bir erkek istiyorsanız yaş farkını avantaja dönüştürmeye hazırsınız demektir!