Yanlış erkeğe aşık olmak!

Yanlış erkeğe aşık olmak!

Kadınların en büyük problemlerinden biri de yanlış erkeğe aşık olmaktır. Çünkü aşk, öngörülebilir bir duygu değildir. Bu duyguyu yaşayacağınız insanı seçemezsiniz. Kendinizi kaptırmanız an meselesi!

Erkekler yaptıkları jestlerle kadınların aklını başından almayı çok iyi başarıyor. Fiziksel olarak beğendikleri ve kendilerine hitap eden kadınların hepsine aynı taktiği, aynı yöntemi uyguluyor ve kazanıyorlar. Çünkü biz kadınlar ilgili erkeği nadiren buluyoruz, ilgisinden bıkmak istiyoruz.. Fakat işi, meşguliyetlerini vs bahane ederek bir şekilde sizden uzaklaşıyorlar, aşk ise sanki hiç uzaklaşmayacakmış gibi geliyor.

Yanlış seçim, yanlış erkek nasıl anlaşılır?

Size karşı yapmacıktır, davranışları son derece kurguludur. Hayatının her alanına sizi kabul etmeyecektir, sizi dışında tuttuğu bir hayatı vardır. Kadın bunu hisseder, yakın çevresi ile sizi tanıştırmıyorsa, sizinle ilgili gelecek planları yapmıyorsa, sizi hayatına kabul etmiyor demektir. Bu tip erkekler evlenilecek tarzda erkekler değildir. Anlık duyguların peşinde, anlık isteklerini karşılayan erkeklerle gelecek planı yapılmayacağı için bu erkeklerin doğru erkek olduğunu asla düşünmemelisiniz.