Vine

Vine

Vine

Vine 6 saniyelik videoların çekilip montajlanıp paylaşıldığı bir anda çektiğiniz videoların kalitesine tarzına ve genel olarak komikliğine göre milyonlarca insana aynı anda ulaşabileceğiniz milyonlarca insanla etkileşime girebileceğiniz hatta bu videoları başka platformlarda paylaşabileceğiniz bir uygulama.
Videolara koyulan 6 saniyelik sınır sizi çok sınırlayacak bir durum ya da çok kısa kötü bir fikir gibi gelse de aksine 6 saniye tamamen kısa bir süreye sığdırılmış genellikle çok komik ve loop olarak sürekli çalan bir video için son derece doyurucu.
Vine kullanıcıları arasından vine kullanarak bu işe başlayıp şu an filmlerde dizilerde oynayan ya da kendilerine vine ın açtığı kariyerle çok farklı yerlere gelip bu işten gerçekten çok fazla para kazanan kullanıcılar mevcut. Hatta bu kullanıcılar kişisel vine hesaplarından yaptıkları 6 saniyelik reklamlardan hala inanılmaz sayılan paralar kazanmaktalar.
Burada olay tamamen orijinal olup internetin o dönemki mevcut en popüler videolarından sloganlarından yola çıkıp orijinal bir şeyler üretmek.