Uzun süreli ilişkiler ve evlilik

Uzun süreli ilişkiler ve evlilik

Evlilik teklifi almadığınız ancak bir şekilde devam eden ilişkiler için kadının tavrı net olmalıdır. Bir kadın olarak zamanın size karşı işlediğinin farkında olmanız gerekir. Gerek güzelliğiniz gerekse anne olma hakkınız her geçen gün elinizden alınıyor. Menepoza girme süreniz azalıyor, böyle bir durumda erkeğe ne kadar zaman verebilirsiniz ki? Evlilik için daha ne kadar düşünebilir ki?

5 yıl, 6 yıl, 10 yıl birlikte olanlar var. Bu insanlar evlilik için adım atamıyor kadın istiyor ama erkek istemiyor. Kadın bu teklifi yapamayacağına göre erkeğin de işine geliyor, hem hayatında yalnız kalmamış oluyor hem de evlilik ve çocuk gibi sorumlulukların altına girmemiş oluyor.

Erkek her zaman avantajlı!

Bilmelisiniz ki hayatı kolay yaşamayı hedef haline getiren erkek kadını her zaman kullanacaktır. Kadının akıllı davranıp ilk 6 ay içerisinde evlilik teklifi ile gelmeyen erkeği elemesi gerekir.

Kadın kendini düşünmeli

Daha iyi bir erkekle tanışma şansı, mevcut kişinin haksızlıklarına tahammül etme sınırı ile ilgilidir. Yeni insanlarla tanışmak için öncelikle vazgeçmesi gereken kişiden kadın vazgeçmelidir.