Uyuma şeklinizden ilişkinizi yorumluyoruz

Uyuma şeklinizden ilişkinizi yorumluyoruz

Birlikte uyuduğunuzda nasıl uyanıyorsunuz? Uyurken aldığınız pozisyon gerçekte ilişkideki yerinizi gösteriyor. Cenin şeklini alıyorsanız güvensiz hissettiğiniz bir ilişki yaşıyorsunuz, birbirinize sırtınızı dönüyorsanız gerçekte varlığınız birbirinize itici geliyor demektir. Birbirinize ters, ayak baş olarak yan yana uyuyorsanız birbirinzi tamamlamak için mücadele ettiğiniz bir dönemdesiniz.

Bunun gibi bir sürü şey sizlere ilişkiniz hakkında fikir verir!

Gerçekler farklı da olabilir, sonuçta her insan şahsına münhasırdır. İlişkinizi belli bir takım testlere tabi tutarak karşınızdaki insanı bu kıstaslara göre değerlendirmek tamamen yanlış bir tutumdur.  İlişkide doğru olan birbirine uyumlu, akordu uyan çiflterin ilişkisidir. Birbirinize uymak için zorlamanın, kıskançlık ve sorunların arkasından koşmanın sadece sizi yıpratacağını bilmelisiniz.

Fal baktırmayın, herhangi bir şekilde ilişkinizi yorumlama cürretini gösteren uygulamalardan kişilerden uzak durun. Uyuma şekli bilinç altının bir göstergesi ve sizin kendinize göre farklılıklarınızı yorumayabileceğiniz bir konu. Bunun dışında üçüncü kişilerin ilişkinizi yorumlamasına müsade etmeyin. 3. kişi yorumları ilişkiye mutlaka zarar verecektir.