Uyku güzelliğinin sırlarını açıklıyoruz!

Uyku güzelliğinin sırlarını açıklıyoruz!

Evlilik hayatında çiftlerin bakımlı olması, hijyenine dikkat etmesi ve hepsinden önemlisi uyurken dahi güzelliğine önem vermesi gerekir. Biz kadınlar güzel olmayı, güzel hissetmeyi severiz. Bunun için akşamları rutin bakımlar yapmamız gerekir. Bu rutin bakımlar o denli pratik, ekonomik ve uygulanabilir olmalıdır ki, uyurken güzel kalmayı hissettirmesi gerekir.

Uykudan önce pudra!

Bebek pudrası veya kokulu özel ışıltılı kozmetik pudra ürünleri ile gece boyu temiz ve güzel kalabilirsiniz. Lavanta kolonyası veya gül suyu ile karıştırabileceğiniz bebek pudrası, sabah tertemiz bir cilte uyanmayı sağlar. Yaz döneminde boyun, koltuk altı ve tüm yüzünüze uyumadan önce pudra ve gül suyu & lavanta karışımını kullanın. Uyurken terlemeyi engelleyen ve uyandığınızda cildinizin bebek gibi olmasını sağlayan bu uygulama hızlıca her akşam kolaylıkla yapabileceğiniz özel bir bakım.

Yağlı ciltler siyah nokta problemi ile bu şekilde mücadele edebilir

Siyah noktanın oluşması terleme ile gözeneklerin kapanması ve oksitlenme ile ortaya çıkar. Gece terlemeleri en büyük etkendir. Pudra kullandığınızda siyah noktalarla mücadele konusunda başarılı olursunuz.